Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101

Usługowe napełnianie aerozoli jako element tworzenia produktów Private Label

Marzec 9, 2023

Produkcja kosmetyków pod własną marką zyskuje coraz większą popularność ze względu na szereg korzyści, jakie ze sobą niesie. Niższe koszty produkcji, możliwość pełnego czerpania z wiedzy i doświadczenia producenta czy też szansa na szybkie wprowadzenie produktu na rynek to zaledwie część z nich. Takie przygotowanie marek własnych składa się z kilku etapów. Może dotyczyć np. opracowania receptur, wytworzenia produktu, a także wyboru opakowania i jego napełnienia. Jednym z elementów produkcji w ramach Private Label jest więc napełnianie aerozoli.

Na czym polega usługowe napełnianie aerozoli?

Usługowe napełnianie aerozoli jest dopełnieniem produkcji pod marką własną i wpływa na kompleksowość usług oferowanych przez producenta. Technologie wykorzystywane przy napełnianiu opakowań aerozolowych mogą być różne. Przez wzgląd na ochronę środowiska rośnie jednak zainteresowanie napełnianiem pojemników ciśnieniowych przy zastosowaniu technologii Bag-On-Valve (BOV). Stosuje się w niej wyłącznie czyste sprężone powietrze, dzięki czemu ogranicza się produkcję odpadów i zmniejsza ilość szkodliwych składników zawartych w produkcie.

Dlaczego napełnianie aerozoli warto zlecić naszej firmie?

Wybór naszych usług napełniania aerozoli to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym, dzięki czemu zapewniamy dużą wydajność produkcji i terminową realizację zleceń. Napełniane przez nas puszki są całkowicie szczelne, a przy tym wygodne w użytkowaniu. Zastosowanie technologii Bag-On-Valve pozwala utrzymywać stałe ciśnienie i niezmienną siłę rozpylania produktu, przez co każdy aerozol bez problemów można opróżnić do końca. Ponadto stawiamy też na wybór opakowań, które można poddać recyklingowi. Wyróżnia nas tym samym proekologiczne podejście.

Wróć