Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101

Skąd wziąć nietypowe opakowania na potrzeby firmy?

Marzec 7, 2022

Opakowanie pełni wiele funkcji jednocześnie. Z jednej strony ochrania produkt i zapewnia mu dłuższą przydatność. Z drugiej przykuwa uwagę, zachęca do zakupu i stanowi nawiązanie do całej identyfikacji wizualnej marki. Aby jednak opakowanie rzeczywiście dobrze spełniało swoje zadanie, musi być dopasowane do aktualnych potrzeb. Skąd wziąć nietypowe propozycje stanowiące odpowiedź na charakterystykę działania firmy? I dlaczego odpowiedni dobór ma szczególnie duże znaczenie w przypadku opakowań do branży kosmetycznej? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Dlaczego opakowania mają tak duże znaczenie?

Tak jak już wspomnieliśmy opakowania pełnią szereg funkcji, w tym przekładają się na sprzedaż i zadowolenie klientów. Aby jednak rzeczywiście wyróżniały się na sklepowych półkach, a jednocześnie pozwalały na zachowanie dobrego stanu produktu, niezwykle ważne jest ich dopasowanie do charakteru tworzonej oferty. Pod uwagę należy wziąć różne czynniki, takie jak m.in. materiał, z jakiego powinny zostać wykonane, kształt, który wpłynie na wygodę użytkowania, czy wygląd, który powinien być spójny z całym wizerunkiem marki.

Gdzie można znaleźć ciekawe opakowania dające możliwość personalizacji? W procesie ich produkcji warto polegać na doświadczonych firmach, które działają z pasji i powołania. Ogromne znaczenie ma przecież dbałość o wysoką jakość, dopasowanie do najwyższych standardów, ale także kompleksowa pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Setki klientów przekonało się, że takie nastawienie i wartości przyświecają właśnie naszej firmie. Tworzony przez nas zespół to rodzinna, w pełni zaangażowana w podejmowane działania grupa, która już od lat zajmuje się komponowaniem nietypowych opakowań, dedykowanych zwłaszcza dla branży kosmetycznej. Co warto wiedzieć o naszej ofercie?

Nietypowe opakowania dla branży kosmetycznej

Jeśli szukasz nietypowych opakowań dla branży kosmetycznej, szczególnie takich jak aerozole, to zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy producentem marek własnych (private label). Wiedza, doświadczenie w produkowaniu aerozoli i nowocześnie wyposażona fabryka pozwalają nam proponować wysokiej jakości artykuły. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnym technikom i dbałości o jakość, jesteśmy w stanie trafić w potrzeby każdego klienta. Dodatkowo wszystkie nasze produkty są starannie przemyślane, a dzięki czemu także wygodne w codziennym użytkowaniu, uniwersalne i w pełni bezpieczne. Opakowania, które tworzymy to przede wszystkim pojemniki na dezodoranty, lakiery do włosów, pianki do golenia, ale także chemię samochodową.

Oprócz opakowań aerozolowych specjalizujemy się także w tworzeniu innych produktów typu atomizery, kosmetyki w sprayach, butelki z pompką dozującą lub nakrętką i pojemniki typu airless. Oferujemy także produkcję rozpylaczy, atomizerów i pianownic, które są wykorzystywane m.in. w specjalistycznych kosmetykach fryzjerskich i samochodowych. Na każdym etapie wykorzystujemy nasze doświadczenie, know-how oraz zautomatyzowane, nowoczesne linie produkcyjne.

Wróć