Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101

Kosmetyki i środki czyszczące do samochodu w formie aerozoli

Wrzesień 7, 2021

Regularna konserwacja części samochodowych jest ważna, by auto jak najdłużej zachowało sprawność. Specjalne środki czyszczące zapewniają piękny wygląd auta, a także chronią zdrowie kierowcy i pasażerów. Jeśli chcesz produkować profesjonalne i nowoczesne środki czyszczące i kosmetyki pod własną marką, przeczytaj poniższy wpis.

Kosmetyki samochodowe zapewniają elegancki wygląd i zapach auta, co niewątpliwie wpływa na jakość podróżowania. Czernidło do opon sprawi, że opony będą wyglądały jak nowe. Autoperfumy są dzisiaj dostępne w wielu wersjach. Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z auta, konieczne jest jednak najpierw przeprowadzenie porządku z dezynfekcją klimatyzacji. Komplet profesjonalnych kosmetyków i środków czyszczących do samochodów to konieczny atrybut kierowcy. 

Dlaczego wybrać aerozol?

Środki czyszczące i kosmetyki można dostać w różnych formach. Dostępne na rynku preparaty smarująco-konserwujące, środki do czyszczenia tapicerki, silikony, smary silikonowe, preparaty do dezynfekcji klimatyzacji występują jako płyny, pianki, spraye. Co przemawia za przewagą opakowania aerozolowego? Przede wszystkim środek w aerozolu nawet w czasie bardzo dynamicznej jazdy nie wyleje się tak, jak to może stać się z płynem. Jest więc idealnym rozwiązaniem do samochodu. Aerozole są wygodne w użyciu. Można je rozpylać w różnych pozycjach, co ma szczególne znaczenie w przypadku drobnych części samochodowych. Są także ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu technologii Bag-On-Valve produkt zawarty w środku jest zużywany prawie do ostatniej kropli. Dzisiejsze aerozole nie są też szkodliwe dla środowiska jak dawne, które zawierały w sobie szkodliwy freon. 

Jeśli zdecydujesz się na produkcje środków czyszczących i kosmetyków w aerozolu, możemy zapewnić ci wsparcie przy opracowaniu receptur produktów, doborze odpowiedniego opakowania, produkcji i dostawie gotowych produktów twojej marki. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych z pewnością spotka się z uznaniem klientów. 

Wróć