Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101

Dlaczego warto używać kosmetyków w sprayu?

Sierpień 28, 2020

Kosmetyki w aerozolu znajdują szerokie zastosowanie. Produkty codziennego użytku, takie jak lakiery do włosów czy dezodoranty, umieszczane są w pojemnikach aerozolowych wyposażonych w atomizery, które ułatwiają ich aplikację. Produkt jest wówczas wydobywany w postaci delikatnie rozpylonej dawki. Dzięki temu są bardzo precyzyjne i dzięki odpowiednio dostosowanemu ciśnieniu, łagodne w aplikacji.

Zalety i zastosowanie kosmetyków w sprayu

Odpowiedni aplikator rozpyla niewielką ilość produktu, pozwalając na upiększenie wyglądu w kilku prostych krokach. Ponadto mgiełki oraz spraye utrwalające makijaż gwarantują natychmiastowe uczucie orzeźwienia, więc są idealne w okresie letnim. Podobną rolę spełnia woda termalna, która pozwala na szybkie odświeżenie makijażu i ściągnięcie ze skóry pudrowości i suchości.

Panie dbające o to, aby ich fryzura zachowała nienaganny wygląd przez cały dzień, z pewnością trzymają dobrą komitywę z lakierami oraz piankami do włosów. Korzystanie z nich możliwe jest dzięki aerozolom (podobnie jak w przypadku sprayów strukturalnych i ochronnych mgiełek). Dzięki nim fryzura nabiera wymarzonego, trwałego kształtu przy niewielkim nakładzie pracy i wysiłku.

Letni niezbędnik w aerozolu

W okresie letnim świetnie sprawdzają się produkty do opalania w formie sprayu. Pozwalają na szybką i równomierną aplikację balsamu, a tym samym usprawniają jego wchłanianie się. Nie potrzeba więc długo czekać na to, aby po zastosowaniu ochrony UV wskoczyć do wody.

Kosmetyki w aerozolu znajdziemy także w przypadku samoopalaczy i produktów do depilacji. Dzięki formie aplikacji są wyjątkowo wydajne, gdyż atomizer odpowiada za jednorazowe wydobywanie się z opakowania odpowiedniej dawki produktu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, nasza firma oferuje usługowe napełnianie aerozoli. W zależności od potrzeb pakujemy kosmetyki do wygodnych, aerozolowych opakowań, korzystając z różnych form. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, oferujemy szeroki zakres działania. Możemy pracować zarówno na ustalonych już recepturach, a także współtworzyć własne – w specjalnie przygotowanym do tego laboratorium.

Wróć