Masz pytanie? Dzwoń:        32 222-60-57 wew. 106; 101

Dlaczego puszki na aerozole zyskały popularność?

Marzec 3, 2021

Kosmetyki w formie aerozolu szybko zyskały na popularności, przede wszystkim za sprawą łatwości ich aplikacji, wydajności oraz skuteczności. Puszki na aerozole to głównie dezodoranty, lakiery oraz pianki do włosów, pianki do golenia, suche szampony czy spraye do opalania i wody termalne. Sprawdź w naszym wpisie jak działają aerozole w kosmetyce. Jakie są zalety kosmetyków w formie aerozoli?

Dezodoranty w sprayu liderem rynku

Niezmiennie od wielu lat liderem na rynku dezodorantów są produkty w aerozolu. Niezwykle skuteczne, o ergonomicznych kształtach, pozwalają zachować higienę i uporać się z nieestetycznymi śladami potu na odzieży. Co więcej, nie zawierają konserwantów. Dostępne w bogatej ofercie zapachowej, zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Ponadto są łatwe oraz wygodne w użyciu. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze układają się w dłoni i zmieszczą się do każdej damskiej torebki. Z ich składu zniknął szkodliwy, stosowany wcześniej freon, a zamiast niego używa się innych nośnych gazów: propanu oraz butanu.

Woda termalna w aerozolu zawsze pod ręką

Innymi kosmetykami w aerozolu, które zawsze warto mieć pod ręką są wody termalne i odświeżające mgiełki do ciała. Woda termalna w poręcznej buteleczce pozwala szybko odświeżyć oraz nawilżyć wysuszoną skórę twarzy, gdyż jest pełna minerałów oraz substancji aktywnych. Ponadto woda termalna w aerozolu niweluje podrażnienia i opuchlizny, łagodzi oraz odżywia skórę. Zapachowe mgiełki do ciała w sprayu sprawią natomiast, że poczujesz się świeżo w trakcie upalnego lata. Ich łatwa oraz szybka aplikacja sprawia, że jedno przyciśnięcie aplikatora na butelce wystarczy, by poczuć orzeźwiający zapach mgiełki.

Nasza firma oferuje napełnianie między innymi opakowań aerozolowych do wód termalnych oraz innych kosmetyków pod marką własną klienta. Ponadto zajmujemy się produkcją opakowań aerozolowych, wykorzystywanych do pakowania chemii gospodarczej, kosmetyków, chemii samochodowej oraz środków owadobójczych. Oprócz puszek aerozolowych stalowych proponujemy także opakowania aluminiowe lub PET. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wróć